Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Changzhou Keren Machinery Co., Ltd.

iyi kalite Pamuk İpliği Sarma Makinesi satış için
iyi kalite Pamuk İpliği Sarma Makinesi satış için
Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Ben sohbet şimdi

Changzhou Keren Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4
Changzhou Keren Machinery Co., Ltd. Changzhou Keren Machinery Co., Ltd. Changzhou Keren Machinery Co., Ltd. Changzhou Keren Machinery Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar : KR
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 3000000-3600000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 80% - 90%
Changzhou keren makineleri co., Ltd. Teknoloji, sanayi ve ticareti entegre eden bir bilim ve teknoloji özel kuruluştur. Sinopec, zhejiang jiemei elektrik malzemesi, Pekin bishuiyuan, baoding baskı tesisi, dalian kimya enstitüsü, AAA kredi teşebbüsü, sözleşme ve kredi teşebbüsü ve gelişmiş kurumsal yönetim ünitesi gibi yerli meşhur işletmelerin ürün dağıtım ve tedarik birimidir. Şirket, yüksek teknoloji geliştirme bölgesinde, wujin bölgesi, changzhou şehri, jiangsu eyaletinde, changzhou keren machine co., LTD. 'Nin parlak başarılarını ve temel ve üstün kalite olarak bilimsel ve teknolojik ilerlemenin keren'in ruhunu göstermektedir. hayatta kalma, sürdürülebilir gelişme ve memnuniyet için yenilik. "

İletişim bilgileri
Changzhou Keren Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Shao

Tel: 8618861230788

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)