Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Changzhou Keren Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Pamuk İpliği Sarma Makinesi satış için
iyi kalite Pamuk İpliği Sarma Makinesi satış için
Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Keren makine co., Ltd. 30'dan fazla üretim ve satış personeli, 10 profesyonel ve teknik personel, toplam çevrimiçi çalışan sayısının% 33'ünü oluşturan üst düzey personelden oluşan şirket, montaj atölyesi dahil üç üretim atölyesiyle toplam 5800 metrekarelik bir alana sahip işleme atölyesi, deneysel atölye.

  • OEM / ODM
    12.0976 milyon yuan RMB sabit varlığa sahip olan şirket, 20'den fazla büyük ölçekli komple üretim ekipmanı setine sahiptir.

  • Ar-Ge
    Ürün tasarımı, imalat, kalite kontrol, performans testleri, normal üretim, teknoloji, kalite, finans departmanının yanı sıra, teknik araştırma ve geliştirme departmanı, yeni ürün geliştirme, teknoloji araştırmaları vb. Bilim ve teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, şirket yüksek teknoloji ürünleri geliştirmek için yeni ve yüksek bilim ve teknolojiyi kullanacaktır. Sürekli iyileştirme inovasyon teknolojisi geliştirme merkezi, başarılı bir şekilde manyetik sabit gerilimli sarma makinesi, tork motorlu sarma makinesi, değişken frekanslı elektronik sabit gerginlik sarma makinesi, yüksek hızlı sarma makinesi için frekans, tel sargılı filtre sarma makinesi, elektronik ve kapak kayışı sarma makinesi için geliştirilmiştir , yüksek performanslı fiber sarım makinesi, CNC servo sarım makinesi, CNC su arıtma membranlı ipek sarma makinesi, CNC 3 d baskı sarf malzemeleri sargı makinesi, karbon fiber sarım makinesi, otomatik olarak rulo sarma makinesini ve diğer çeşitli özel sarım makinelerini değiştirin.

İletişim bilgileri
Changzhou Keren Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Shao

Tel: 8618861230788

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)